Kontamine Atık Konteyner

Atıkların cinsine ve özelliklerine göre opsiyonel olarak üretilen konteyner türüdür. Kontamine atık konteynerler isteğe özel olarak üretilmektedir.


GRUP KONTAMİNE ATIK KONTEYNER
Tehlikeli Atık, Evsel Atık ve Tıbbi Atık depolarını bir arada barındıran kontamine atıklar için tasarlanmıştır.


Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr


Kontamine atık modelleri, konteyner modelleri içinde en çok satılan modellerimizden birisi, öncelikle kontamine atık nedir? ona bir bakalım. Kontamine atıklar, çevreye zarar vermeyen, fakat farklı malzeme veya materyallerin bir araya gelmesi sonucu tehlikeli olabilecek, atıklara denilmektedir. Örnek vermek gerekirse depolanan bez parçaları ve tiner kutuları bir araya geldiğinde, atıkların alev alma olasılığı yüksek olacaktır. Bu gibi tehlikeli durumlar ciddi sonuçlara neden olabilmektedir. Çözüm olarak ise kontamine atık konteyner ile muhafaza edilmesi gerekmektedir.

Kontamine atık konteynerleri, çevreye zarar vermeyecek şekilde izole edilen ve mekanik havalandırma sistemiyle havalandırılan depolama alanlarıdır.

Kontamine atık konteynerleri, atıkların cinsine ve özelliklerine göre özel ve opsiyonel olarak üretilir. Atıkların cinsine göre izolasyonlu, yanmaz, havalandırma tertibatlı, taşkın havuzlu, ısıtma, soğutma ve yangın sistemlerini bünyesinde bulunduran konteynerlerdir. Elektrik sistemleri tehlikeli atık konteynerlerinde olduğu gibi dizayn edilir. Bu tarz konteynerlerde atık cinsine göre sızdırmazlığa da özen gösterilir . Konteynerler üzerinde tehlike karakteristliklerini belirleyen etkilemelerin mutlaka yapılması gerekmektedir.

Yuvam Konteyner kalitesi ve geliştirdiği teknoloji ile sertifikalı olarak imal edilen kontamine atık konteynerler, sizlere güven sunuyor.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr