Gaz ve Aerosol Depolama Kabinleri

Gaz, LPG tüplerinin ve aerosollerin güvenli ve dayanıklı şekilde depolanmasına özel kabinler. Bu seri, her türlü ihtiyaca uyacak şekilde birçok özelleştirme sunar. İsteğe bağlı özellikler, kolay erişim için ilave güvenlik ve dayanıklılığın yanı sıra forklift kanalları ve rampaları da içerir.Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

Aerosol Gazlar Depolama Yasal Mevzuatını Okuyunuz

Gaz tüpleri, imalat, inşaat, demir-çelik sanayi, bilim, tıp ve bakım da dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. Gaz tüpü depolama kabinleri, kafesleri, güvenliği sağlamak için doğru şekilde depolanmalı, TSE ve Avrupa Standartlarına ile uyumlu güvenli bir muhafaza sağlamalıdır.

Gaz  Tüpü Depolaması birinci önceliğe sahip olmalı ve Yuvam Konteyner gaz tüpü depolama ürün yelpazesi çoğu uygulamaya uyum sağlayacak birçok seçenek içermektedir. Kaynak vb. İçin kullanılan Yüksek Basınç tüplerini, ısıtma cihazları için kullanılan LPG tüplerini ve daha küçük Forklift tüplerini depolamak için uygundurlar. Tek taraflı erişim muhafazası, açık veya güvenli çift taraflı erişim muhafazası, arabalar ve vinç ile kaldırılabilir kafesleri gibi çeşitli boyutlarda ve yapılarda imalatımız mevcuttur. Tüm depolama seçenekleri yanıcı olmayan toksik olmayan gaz, zehirli gaz, oksitleyici gaz ve yanıcı gaz şişeleri için uygundur ve Türkiye ve Avrupa güvenlik standartlarına uygundur.

Mevzuata uygunluk yükümlülüğünüzü yerine getirmek için doğru çözümleri bulmak için argon ve türevi gaz tüplerinin depolama üretim yelpazemize göz atın.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr