Atık Konteyner Hakkında

Firmamız sizlere 2007 yılından beri kalite ve güven politikasıyla konteyner imalarını gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetimiz ve kanıtlanan kalitemiz ile birlikte yüzlerce, hatta binlerce konteyner üretimini gerçekleştirdiğimizi belirtebiliriz. Konteyner imalatımız her zaman farklı olup ve kalite seviyemizi her daim en üste çıkartmak için çabalıyoruz. Ayrıca kimyasal madde depolama konusunda üretimi gerçekleştirilecek olan atık konteyner patlamaya ve yangına dayanıklı olarak üretilerek teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Full Sistem olarak adlandırılan bu sistemde otomatik yangın sistemi, soğutma sistemi, yalıtım, izolasyon, dijital pano, otomatik kapı sistemi ve patlamaya, yangına dayanıklı ürünler tercih edilmektedir. Böylelikle sizler için en uygun üretim gerçekleştirilerek bu şekilde teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kullanılan ürünlerin tamamının belgelerini, sertifikalarını müşterilerimiz ile paylaşarak onlar için en uygununu hedeflediğimizi belirtiyoruz. Müşterilerin istekleri neticesinde atık konteynerlerin konulacağı yerin tespiti yapılarak sonrasında bu ürünlerin montajının, kurulumunun yapılmasını da sağlamaktayız. Üretimi gerçekleştirilen ürünlerin her biri gerekli testlerden ve birtakım aşamalardan geçerek sizlere kullanım için sunulacaktır.Yenilikçi uzman kadromuz, girişimci ve mühendisler ile birlikte sizlere her zaman çok daha üst seviyede hizmet veren firma olarak daha iyisi için çabalamaktayız. Dayanıklı malzemeler tercih ediyoruz ve bunların her birinin sertifikasının bulunmasıyla birlikte yerli üretim malzemelerdir. Ekibimiz sertifikalara ve yönetmeliklere en uygun şekilde hizmet vermekte, bu şekilde de üretimi gerçekleştirmektedir. Projelendirmenin ve teslimat sürecinin işleyişi ile ilgili ilgi vermek gerekirse, uzman ve mühendis kadromuz konteynerlerin 3 boyutlu çizimini gerçekleştirerek imalata yönelik projelendirilmesi gerçekleştirilmektedir. Şantiyenize ya da firmanıza kalite kontrolü yapılarak teslim edilen atık konteynerlerin çok sayıda modeli bulunmaktadır. Bu modellere uygun şekilde istekleriniz doğrultusunda en uygun olanını tercih edebileceğinizi bilmeniz bu konuda fazlasıyla ideal ve bir o kadar da uygun olacaktır.

Özellikle de son yıllarda kullanılmaya başlayan teknolojik ürünler, kaliteli sistemler ile atık konteyner artık doğayı koruyan en önemli unsurlardan birisi olmaktadır. Farklı farklı modelleri yer alan bu türler arasında tehlikeli, kimyasal, Exproof, Yağ depolama, yangına dayanıklı, tıbbi atık, evsel atık gibi farklı farklı unsurlar için tercih edilebilmektedir. Sizler de kendi isteklerinize göre bunlardan en uygun olanını belirleyebilirsiniz. Petrol, kimyevi ya da maden içerikli üretimlerle beraber günlük olarak ihtiyaç duyulan atıklar için de tercih edilebileceğinizi bilmelisiniz. Yalıtım bakımından en üst düzeyde ve seviyede olan bu konteynerler aynı zamanda sızdırmazlık ile ve de günümüzün en önemli teknolojik unsurlarından birisi olmaktadır. Bunlarda güvenlik her daim en ön plandadır ve üretim sonrasında da ortaya çıkan tehlikeli atık maddeleri muhafaza etmesi konusunda da başarılıdır. İş yerinizde yer alan tehlikeli maddeleri saklamak için her daim rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Sizlere Yuvam Konteyner olarak en uygun şekilde hizmeti vereceğimizden de emin olabilirsiniz. Ayrıca Yuvam Konteynerler içerisinde yer alan bazı özelliklerden bahsetmek gerekirse su tahliye sisteminin, yanmaz elektrik tesisatının, otomatik yangın söndürme sisteminin olduğunu görmek mümkündür. Bununla birlikte otomatik sistemli havalandırma ve manuel havalandırmayla birlikte acil giriş ve çıkış kapılarının yer aldığını da belirtebiliriz. Bütün bunlarla birlikte otomatik kapanır kepenkli kapı sisteminin olacağını da söylemek yeterli olacaktır. Sizler de Yuvam Konteyner ile bu konuda birlikte çalışabilirsiniz. Sizler için konteyner imalatı gerçekleştiren firmamız bu konuda Türkiye’nin en büyük üreticisi durumundadır. Dolayısıyla bu konuda uzman personelimizle, deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sizlere her daim en kaliteli hizmeti sunma konusunda kendimizi geliştirmekteyiz.Geçekleştirmiş olduğumuz imalatımız ile birlikte sizlerin rahatlıkla stoklayacağı tehlikeli atıkların durumunu ve bunların sınıfını göz önünde bulundurarak gerekli olan sertifikalar ile birlikte uluslararası standartlara göre imalatını gerçekleştiriyoruz. Böylelikle daha kaliteli ve daha uygun şekilde bu konteynerlerden istifade etmeniz mümkün olacaktır. Kullanımını gerçekleştireceğiniz atık konteynerlerin iç ve dış kaplaması yanmaya dirençli olup 3mm kalınlığa sahip sac ile kaplı olmaktadır. Üretim süreci gerçekleşmeden öce ihtiyacınız göz önünde bulundurularak teknik alt yapısı da oluşturulmaktadır. Bundan sonra ise atık konteyner zemin yapısını tamamen çerçeveli ve kaynaklı genişletilmiş örgü döşeme sistemi ile kaplamaktayız. Böylelikle herhangi bir problemin oluşmasının önüne geçmemiz ile birlikte. Atık sızıntıları gidermek için tutamak duvarına bir musluk ekleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Minimum standartları aşan şekilde havalandırma delikleri eklenmekte, acil çıkış sistemi üretilmekte ve kitleme çubukları çıkartılmaktadır. Tüm kaynak ve çelik imalatları tamamlanarak sonrasında da kaplama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Yuvam Konteyner olarak her daim sizlerin ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun üretimi yaparak en kısa süre içerisinde de bunu sizlere ulaştırıyoruz. Sağlam, hızlı ve pratik olan bu yapılar aynı zamanda hatasız ve uzun ömürlüdür. Sizler de ekonomik olan ve sağlıklı konteyner tercihinde bulunabilirsiniz. Çok uzun yıllar boyunca kullanıma en uygun şekilde olan bu yapılar çevreci olup paslanmazdır. Herhangi dış etkenlere de ekstra korumalı olarak üretiminin gerçekleştirildiğini, böylelikle siz de en uygun şekilde bu konteynerlerden faydalanacağınızı bilmelisiniz. Atıklarınızı rahatlıkla muhafaza edeceğiniz, herhangi bir şekilde problem oluşturmayacağınız şekilde bu yapıları kullanabilir ve tercih edebilirsiniz. Sizin için en uygunu, en ideali olacak bu tarzdaki konteyneri belirledikten sonrasında sizler için bunun imalatı gerçekleştirilmektedir. Atıkların özelliklerine göre en uygun şekilde bunların imalatı yapılarak sonrasında da bunlar sizlere teslim edilmektedir.

Sizler için kaliteli hizmet verme politikasıyla her daim en ideal hizmeti sunacak firmamız yıllardır bu alandadır. On yılı aşkın süredir sizlere hizmet veriyoruz ve bu konuda da alanındaki Türkiye’nin en büyük üreticilerinden birisiyiz. İstekleriniz ve arzularınız neticesinde en uygun konteynerlerin üretimini gerçekleştirerek sizin kullanımınız için hazır hale getiriyoruz. Farklı farklı atık türleri için imal edilen atık konteyner bu konuda her daim en uygunu olacaktır. Sizler için yeterli olan ve aynı zamanda da ideal şekildeki konteyner yapılara göz atabilirsiniz. Kimyasal atıkların ve de bununla birlikte farklı tarzdaki atıkların daima en uygun şekilde saklanılmasını sağlayan bu konteynerlerin üretimini yapıyoruz. Siz de şirketiniz, firmanız için en uygun konteynerin ne türde olacağını belirleyebilir, sonrasında da buna uygun şekilde üretimin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Oluşturulacak olan konteynerler teknolojiyle birlikte çok daha modern ve çok daha uygun bir hal almış durumda. Böylelikle firmamız sizler için tam olarak isteklerinize en uygun, kaliteli, son teknolojiyle donatılmış modern bir ürün teslimi edecektir. İstediğiniz yere göre en uygun şekilde yapılacak ve imal edilecek bu ürünlerin kalitesinin normal olanlara göre kat be kat daha da farklı, çok daha üst seviyelerde olacağını da belirtebiliriz. Günlük ya da belirli sürelerde saklanılması gereken atıklar için kullanabileceğiniz veyahut tercih edebileceğiniz konteynerler farklı modellerde ya da farklı türlerde olabilir. Böyle ki tehlikeli atıklar için farklı tarzda, kimyasal atıklar veyahut tıbbi atıklar için farklı tarzda modelin kararını verebilirsiniz. Her biri son derecede güvenilir, dayanıklı olarak üretilmiş ve kalite standartlarının çok daha üst seviyesindedir. Siz de bu tarzda bir konteynere sahip olmak istiyorsanız, bu isteğiniz de her ne ise bunu direkt olarak bizlere belirtebilir, kaliteli bir yapıya sahip olabilirsiniz. Sizin için en uygun, en ideal şekildeki konteynerlerin üretiminin gerçekleştirileceği konteynerlere göz atabileceğiniz ile birlikte bunun yanı sıra sonrasında da siparişinizi bize belirtebilirsiniz.

Uzman kadromuz ile birlikte her daim sizler için en kaliteli hizmeti vereceğimizi, en ideal şekildeki ürünlerin imalatını gerçekleştireceğimizi bilmeniz bu konuda da faydalı olacaktır. Sizin de düşünceleriniz, istekleriniz bu doğrultudaysa hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda profesyonel bir şekilde destek vereceğimizden ve aynı zamanda da atık konteyner üretimi konusunda da sizlerin isteklerinize göre bunların imalatını gerçekleştireceğimizden hiçbir şekilde şüpheniz olmasın. Yuvam Konteyner olarak bu alanda yıllardır bulunuyoruz ve en ideal şekildeki ürünlerin üretimini gerçekleştiriyoruz. Bu alanda yüzlerce çalışmamız ile birlikte sizlere hizmet etmemiz ve aynı zamanda da deneyimlerimiz ile her daim kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Ekibimiz sizler için en uygun olanını sunacaktır. Siz de bu uygun olanlardan kendi firmanıza ya da kullanacağınız alana veyahut amaca göre siparişini verebilirsiniz. Üretimde kullanılan bütün malzemeler kalite standartlarının çok üstündedir ve tamamı yerli üretimdir. Böylelikle firmamız ile çalışırken aynı zamanda da yerli üretime destek vereceksiniz ve bunun daha da yaygınlaşmasını sağlayacaksınız. Biz de kaliteli şekilde üretimi yaparak bunun daha da üst seviyelere çıkmasını sağlamak için çaba harcayacağız, bu konuda da çalışmalar yapacağız.