Ambalaj Atık Konteyneri

Ambalaj atık konteynerleri ev, bahçe ve piknik alanları gibi halka açık yerlerde yer alan atıkların depolandığı konteyner türünün üretimidir.Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr


Ambalaj atıkları, evsel ve sanayi alanlarında ve diğer yerlerde tehlike oluşturmayan herhangi bir zararı olmayan, paketleme ambalajlamadan dolayı oluşan atık türü için üretilen konteyner tipine de ambalaj atık konteyneri modeli olarak adlandırılmaktadır.

Geçici depolama alanları olarak kullanılan, konteynerlerin kullanımı alanı son derece geniştir. Atığın cinsine göre mekanik hava sirkülasyonu ve yanmaz özelliklere sahip olacak şekilde üretilebilmektedir.

Ambalaj atıklarının çevre üzerinde yok olması çok uzun zaman almaktadır. Dolayısıyla çevre kirliliğinin en temel sebeplerinden biridir. Bundan dolayı ambalaj atıkların depolanması ve geri dönüşüme kazandırılması son derece önemlidir. Bu davranış çevreyi koruduğu gibi milli ekonomiye de geri kazanım sağlayarak tüm halka yararlı bir hizmet olmaktadır.

Ambalaj atıklarının depolanmasında kullanılan konteynerler, mekanik hava sirkülasyonu olan, yanmaz özelliğe sahip izolasyonsuz konteynerlerdir. Elektrik sistemleri ağır çevre koşuların etkilenmeyecek tarzda tasarlanır. İmalatında kullanılan tüm elektrik ürünleri CE sertifikalı yerli üretim ürünler tercih edilmektedir.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr