Atık Yağ Konteyneri

Yuvam Konteyner, zararlı atık yağların depolandığı özel üretim imkanının da bulunduğu konteyner üretimleri kurumlara özel yağ atık konteyneri çözümlerimizdir. Yuvam konteyner, çevreye ve insana sahip çıkarak bu konteynerleri geliştirdi ve aleve kaşı dayanıklı, izolasyonlu konteyner modelini ortaya çıkardı.Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr


Atık yağ konteynerleri, özellikle çevre ve sağlık açısından çok önemli depolama alanlarıdır. Çevreye dökülen yağlar, hem çevredeki canlıların sağlığı açısından hem de çevre temizliği açısında rahatsız edici bir koku ve görüntü oluşturmaktadır.

Yağların depolanması, korunması, muhafazası, saklanması ve çevre zararlarının azaltılması için yağ atık konteynerler bir zorunluluktur. Yağların özelliklerine göre saklama koşulları özellik arz etmektedir. Konteyner özellikleri de bu saklama koşullarına göre opsiyonel olarak değişmektedir.

Yağ Depolama konteynerleri, genel olarak, izolasyonlu, taşkın havuzlu, ısıtma yada ısı dengesini sağlayacak cihazlarla donatılmaktadır. İç Aydınlatması sanayi koşullarına uygun şekilde seçilmektedir. Konteynerler yangına ve patlamalara karşı korumalı ve dayanıklı olarak imal edilmektedir.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr