Evsel Atık Konteyner

Evsel atık konteyner, diğer bir adıyla belediye atık konteynerleri, toplu konutlarda, sitelerde, piknik alanlarında topluma açık yerlerde, çevreye veya sağlığa zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış, göze hitap eden konteyner depolama alanlarıdır.Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr


Evsel atık depolanmasın da kullanılan konteynerlerimiz ağır çevre ve hava koşullarına karşı koyabilecek şekilde üretilmiştir. İçleri görselliğe hitap eden izolasyon kaplaması olmadığı haliyle, yanmaz özelliğe sahiptirler. Konteynerler içinde olan atıkların koku yapmaması için mekanik şekilde havalandırılması sağlanmıştır. Elektrik sistemleri ağır çevre koşuların etkilenmeyecek tarzda tasarlanır.

Ev ve konutlardan, bahçe, park ve piknik alanları gibi halka açık yerlerden, endüstriyel içeriklere sahip atık oluşturmayan iş yerlerinden atılan tehlikeli ve zararlı atık kavramına girmeyen atıklara genel olarak evsel atık ya da belediye atıkları denmektedir.

Evsel Atık konteyneri geçici depolama alanlarıdır. Demonte yada monteli olarak taşınabilirler, uzun ömürlü ve sağlıklı yapılardır. Bu halleri ile çevre ve insan sağlığına önemli katkı sağlarlar.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

Yuvam Konteyner Ltd. Şti. kalitesi ile üretim.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr